Hakkımızda

SDC Makina Kimya kuruluşundan itibaren metal endüstrisine farklı bir bakış açısı getiren , müşteri odaklı çözümleri ve kaliteli hizmet anlayışıyla minimum yağlama sistemleri , minimum yağlayıcılar , basınçlı döküm ve sıcak dövme operasyonlarında kalıp yağlama spreyleme teknolojileri satış ve teknik servis, operasyona göre yağlama mühendisliği , malzeme hasar analiz hizmeti veren mühendislik firmasıdır.

SDC Makina Kimya bilgili , tecrübeli teknik kadrosu ile sektöründe çözüm ortağı olan , gerçekleştirdiği çalışmalarda sürekli kalitesini arttıran dünya teknolojilerini yakından takip ederek konusunda sürekli müşterisini besleyen yenilikçi , güvenilir yapısıyla büyümeye devam etmektedir.

Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan SDC Makina Kimya 2019 yılında kurulmuştur. Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyi markalarını bünyesinde barındıran SDC Makina Kimya , çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Gerçekleştirmek istenen çalışma ve projenin değerlendirme sonrası etkin ve verimli bir şekilde müşterimizin maliyetlerinde azaltıcı etki yaratacak , maksimum performans alabilecek , yüksek kalitede hizmet sağlayarak müşterilerimizin memnuniyetini kalite politikamızdan ödün vermeden çalışmaktır.

VİZYONUMUZ

İş konumuz MQL teknolojileri , yağlama teknolojileri , malzeme hasar analiz konularında dünya teknolojilerini yakından takip ederek , müşterilerimize fayda sağlayabilecek yeni teknoloji ve hizmetleri kaliteden ödün vermeden sunmaktır.